Shqipëria punon tokën! Mandarina - Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural
Postuar më: 21/10/2020

Shqipëria punon tokën! Mandarina

 
Një nga frutat e stinës 🍊që me siguri nuk mungon asnjëherë në shtëpitë tuaja. Të ëmbla, të këndshme, gati për t’u ndarë me njerëzit tuaj të preferuar👨‍👩‍👧‍👦…Por mbi të gjitha, një shije 100% shqiptare.

#shqiperiapunontoken #produktelokale #shijaevendittim #rriturmedashuri #promovobujqesine #promovotokentende #albanianlocalfood #tangerines #autumncolors #animatedvideo #fruitsoftheseason
#tangerinelovers